Namų rungtynės. Dainava – Hegelmann Litauen

Paskutinės namų rungtynės 2016 metų sezone Turbūt efektingiausiai choreografijai Dzūkų Tankų istorijoje pradėta ruoštis dar spalio pradžioje. Likus savaitei iki rungtynių ir įpusėjus choreo darbams, pasklinda gandai, jog rungtynės gali vykti ne tik sunkiai suvokiamu laiku (šeštadienis, 12:00 val.) Alytaus miesto stadione, turinčiame apšvietimą, bet ir niūroje dirbtinės dangos aikštėje. Visgi vėliau paaiškėja, jog nei rungtynių laikas, nei vieta nekeičiama, tad veiksime šeštadienio vidurdienį. Galutiniai pasiruošimo darbai baigiami mačo išvakarėse. Rungtynių dieną į DT sektorių susirenka per tris dešimtis veidų. Mačo pradžioje į aikštę žengiančius dainaviečius pasveikiname su gausybe baltų juostų. Netrukus iškeliamas baneris ir choreo, vaizduojantis ultrą ir vieną iš „blogiukų“, bandančių pakenkti mūsų mylimam klubui. Nors tokių „blogiukų“ šio sezono metu netrūko, garsiai ir aiškiai įrodome, jog organizuoto palaikymo Alytuje vertas tik Dainavos klubas. Visa tai pagyvina nemažas pirotechnikos kiekis. Su dideliu užsivedimu tęsiame DT sektoriuje užsuktą tūsą. Praėjus vos 15 minučių, krenta pirmasis įvartis į dainaviečių vartus, tačiau tribūnoje neliūdime ir motyvuojame žaidėjus žaisti toliau. Antrą pyro šou ir Scooterio gabalą tribūnoje išprovokuoja Lukas Sendžikas, 32 minutę išlyginęs rezultatą. Likusį kėlinio laiką skambame išties gerai. Nespėjus praeiti pertraukai, kauniečių gynybą išmaudo ir Dainavą į priekį ihttps://www.facebook.com/dzukutankai/photos/?tab=album&album_id=1329563933741972šveda alytiškis Lukas Baranauskas! Džiaugdamiesi esamu rezultatu, dainaviečius palaikome beveik be pauzių. Deja, likus 15 minučių iki mačo pabaigos įvartis į mūsų vartus pritildo iki tol bene puikiai skambėjusį mūsų sektorių. Nepasiduodame ir bandome užvesti alytiškius lemiamam šturmui. Su dideliu kiekiu dūmu ir strobų surengiame dar vieną pyro šou. Tačiau, skambant tai pačiai skanduotei per kurią krito abu įvarčiai į DFK vartus, kauniečiai paskutinę mačo sekundę pasižymi darsyk ir išsiveža pergalę iš Alytaus. Apmaudus pralaimėjimas atsiliepia kiekvieno veiduose, tačiau su futbolininkais apsikeičiame padėkomis ir palinkime sėkmės paskutinėse sezono rungtynėse Panevėžyje. O paskutinė sezono išvyka į Panevėžį kitą sekmadienį tikrai nebus eilinė – ten švęsime ir Dzūkų Tankų judėjimo 15-ąjį gimtadienį.