2% PARAMA

DZŪKŲ TANKAI kviečia visus neabejingus Dainavai ir jos aktyviam vaizdiniam palaikymui pasinaudoti Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo suteikta teise 2% savo pajamų mokesčio skirti Dainavos sirgalių klubui.

Šis paramos teikimo būdas nereikalauja iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų.Kiekvienas, skyręs savo pajamų mokesčio dalį MUMS, prisidės prie bendro mūsų visų tikslo – įspūdingos futbolo atmosferos ne tik gimtojo Alytaus stadione, bet ir visur kitur, kur žaidžia Dainava. DZŪKŲ TANKAI nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems ar prisidėsiantiems prie paramos.

Rekvizitai:
Dainavos sirgalių klubas
Kalniškės 3-13 Аlytus
Kodas 300660714

Tam reikia užpildyti ir iki gegužės 1 dienos pateikti valstybinei mokesčių inspekcijai nustatytos formos prašymą. Prašymo formos pildymo procesas labai paprastas. Jums tereikia užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.

Galimi būdai:

  • Elektroniniu būdu per EDS prisijungus per tinklapį http://deklaravimas.vmi.lt. Skiltyje Deklaravimas -> Pildyti formą, pasirinkite formą Prašymas skirti paramą.
  • Per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite parsisiųsti iš App Store ar Google play.
  • Užpildydami FR0512 formą bei nusiųsdami ją į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257, Druskininkai arba nunešdami ją į artimiausią mokesčių inspekcijos skyrių. Būtina pridėti asmens tapatybės dokumento kopiją.

Kaip greičiausiai pateikti prašymą? Pateikiame instrukciją, kaip reikia pildyti ir pateikti prašymą:

Paramos pildymo formą taip pat galite parsisiųsti iš – ČIA.

Paramą skirti taip pat galite elektroninės bankininkystės būdu:

Instrukcija:

1. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės paskyros, o per ją – prie Elektroninio deklaravimo sistemos (pvz. „SEB“ klientai po prisijungimo spaudžia Kitos paslaugos, tada E. Deklaravimas, Sutinku ir Prisijungti prie EDS; su „Swedbank“ panašiai – rinkitės Kasdienės paslaugos, tada kairėje pusėje spauskite E. Paslaugos arba VMI Deklaravimas bei Prisijungti prie EDS – surasti tikrai nesunku; kituose bankuose kelias taip pat panašus).

2. Prisijungus prie EDS jūsų gali paprašyti patvirtinti atnaujintą EDS sutartį (jei paskutinį kartą prisijungę buvote seniai), tad apačioje spauskite Patvirtinti. Naujiems vartotojams reikia sudaryti sutartį (tai užims vos porą minučių – reikės nurodyti savo kontaktus ir panašiai).

3. Viršuje pasirinkite skiltį EDS Funkcijos tada kairėje pusėje spauskite Pateikti dokumentą ir šiek tiek žemiau Pildyti dokumentą. Centre raskite formą FR0512 (12 numeris sąraše) ir spauskite ant gaublio – Pildyti formą tiesiogiai portale.

4. Atsidarys atskiras prašymo formos langas, kuriame reikia suvesti duomenis:

• 1 – 4 laukeliuose dalis informacijos turėtų būti automatiškai užpildyta, tad įrašykite duomenis tik į neužpildytus laukelius.

• 5 laukelyje įrašykite 2018.

• 6S laukelyje pažymėkite varnelę.

• E1 laukelyje pasirinkite 2.

• E2 laukelyje įrašykite skaičius 300660714.

• E3 laukelyje galite įrašyti „Dainavos sirgalių klubas“.

• E4 laukelyje įrašykite 2,00.

• E5 laukelyje pažymėkite laikotarpį, iki kada norėtumėte skirti paramą, t.y. jeigu norite skirti paramą kiekvienais metais, bet nepildyti naujos deklaracijos. Maksimalus laikotarpis – iki 2022 metų, galima nurodyti ir trumpesnį.

Pastaba. Jeigu šią formą pildėte pernai ir nurodėte ilgesnį nei vienerių metų laikotarpį, šiais metais jos pildyti iš naujo nebereikia.

5. Paspauskite raudoną šauktuką viršuje. Jeigu nebus pranešta apie klaidas su raudonomis vėliavėlėmis – viskas tvarkoje. Jeigu klaidų yra, pranešimai apie jas turėtų atsirasti lapo apačioje. Du kartus spustelėję ant klaidos pranešimo nukeliausite į vietą, kur klaida buvo padaryta. Jei rodomas perspėjimas (geltona vėliavėlė), dėl paramos gavėjo numerio, pasitikrinkite, ar tikrai įrašėte tokį, koks nurodytas šiame tekste šiek tiek aukščiau, ir tada į perspėjimą dėmesio nebekreipkite.

6. Spauskite Pateikti (viršuje, dešiniau) ir dar kartą patvirtinkite, kad tikrai norite pateikti.

AČIŪ UŽ PARAMĄ!