1,2% PARAMA

DZŪKŲ TANKAI kviečia visus neabejingus Dainavai ir jos aktyviam vaizdiniam palaikymui pasinaudoti Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo suteikta teise 1,2% savo pajamų mokesčio skirti Dainavos sirgalių klubui.

Šis paramos teikimo būdas nereikalauja iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų.Kiekvienas, skyręs savo pajamų mokesčio dalį MUMS, prisidės prie bendro mūsų visų tikslo – įspūdingos futbolo atmosferos ne tik gimtojo Alytaus stadione, bet ir visur kitur, kur žaidžia Dainava. DZŪKŲ TANKAI nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems ar prisidėsiantiems prie paramos.

Rekvizitai:
Dainavos sirgalių klubas
Kalniškės 3-13 Аlytus
Kodas 300660714

Tam reikia užpildyti ir iki gegužės 2 dienos pateikti valstybinei mokesčių inspekcijai nustatytos formos prašymą. Prašymo formos pildymo procesas labai paprastas. Jums tereikia užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.

Galimi būdai:

  • Elektroniniu būdu per EDS prisijungus per tinklapį http://deklaravimas.vmi.lt. Skiltyje Deklaravimas -> Pildyti formą, pasirinkite formą Prašymas skirti paramą.
  • Per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite parsisiųsti iš App Store ar Google play.

Kaip greičiausiai pateikti prašymą? Pateikiame paprastą instrukciją, kaip reikia pildyti ir pateikti

1. Prisijunkite prie el. bankininkystės;

2. Tada pasirinkite E-paslaugos ⇒ Prisijungti prie EDS ⇒ Pildyti formą ⇒ Prašymas skirti paramą ⇒ jums pateiks formą FR0512 v.4. ⇒ Lentelėje matysite gaublio formos ikoną, kuri reiškia „pildyti formą tiesiogiai portale“. Spauskite ją. Kitame lange jums atsidarys paruošta pildymui reikalinga forma.

3. Svarbu! Pildydami paramos skyrimo formą, užpildykite visus būtinus laukelius:

  • 5 Mokestinis laikotarpis – 2022;
  • 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ;
  • E1 Gavėjo tipas – 2 (Paramos gavėjas);
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 300660714;
  • E3 Mokesčio dalies paskirtis – Dainavos Sirgalių Klubas;
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,20;
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – daugiausiai iki 2024 m. (pildoma norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus).

Pastaba. Jeigu šią formą pildėte pernai ir nurodėte ilgesnį nei vienerių metų laikotarpį, šiais metais jos pildyti iš naujo nebereikia.

4. Paspauskite raudoną šauktuką viršuje. Jeigu nebus pranešta apie klaidas su raudonomis vėliavėlėmis – viskas tvarkoje. Jeigu klaidų yra, pranešimai apie jas turėtų atsirasti lapo apačioje. Du kartus spustelėję ant klaidos pranešimo nukeliausite į vietą, kur klaida buvo padaryta. Jei rodomas perspėjimas (geltona vėliavėlė), dėl paramos gavėjo numerio, pasitikrinkite, ar tikrai įrašėte tokį, koks nurodytas šiame tekste šiek tiek aukščiau, ir tada į perspėjimą dėmesio nebekreipkite.

5. Spauskite Pateikti (viršuje, dešiniau) ir dar kartą patvirtinkite, kad tikrai norite pateikti.

DĖKOJAME UŽ INDĖLĮ Į DAINAVOS PALAIKYMĄ!