PRISIJUNK

Atgimus legendiniam Alytaus futbolo klubui „Dainava“ ir į miestą sugrįžus didžiajam, Lietuvos fansceną sudrebino ir Dzūkų Tankai!

Tai – MES – jėga, verčianti kovoti raudonai mėlynus kovoti kiekvienose namų ir išvykos rungtynėse. Kaskart kuriame organizuotą palaikymą savo miesto futbolo klubui ir vedame jį į pergales.

Nusibodo stebėti dainaviečių rungtynes nuobodžiai sėdint ant stadiono kėdės ar prie TV ekrano – junkis prie aktyviausiųjų!

Tapk Dzūkų Tanku ir palaikyk Alytaus „Dainavą“ tiek namų mačuose, tiek išvykose. Tik kartu – mes galingi!

Norintiems prisijungti atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus ir mitus:

Kaip prisijungti prie Dzūkų Tankų?
Pirmiausia, sek informaciją apie artimiausias rungtynes ar renginius mūsų internetiniame puslapyje arba Facebook profilyje, o Alytaus „Dainavos“ rungtynių metu tiesiog prisijunk prie mūsų sektoriaus stadione. Mus tikrai išgirsi ir atpažinsi – ateik ir būk aktyvus!

Ar būtina turėti Alytaus „Dainavos“ ar Dzūkų Tankų atributikos?
Ne, tai kiekvieno asmeninis reikalas, tačiau aktyviausieji visada stengiasi pasipuošti gražiausiomis spalvomis – raudona ir mėlyna. Atributikos įsigyti gali Alytaus stadione arba susisiekęs su mumis.

Ar yra galimybė vykti palaikyti „Dainavą“ į kitus miestus?
Taip, yra organizuojamos išvykos į visus mūsų komandos mačus. Palaikymas išvykose – neatskiriama Dzūkų Tankų gyvenimo dalis. Išvykose ne tik prisidėsi prie aktyvaus komandos palaikymo, bet ir puikiai praleisi laiką bendraminčių būryje.

Nuo kokio amžiaus galima prie jūsų prisijungti?
Dzūkų Tankams visiškai nesvarbus tavo amžius, lytis ar politinės pažiūros, svarbiausia – noras sirgti už „Dainavą“. DT sektoriuje laukiami visi, kurie nori aktyviai palaikyti legendinį Alytaus futbolo klubą!

Nori, bet nedrįsti prisijungti prie mūsų?
Kažkada ir kiekvienas iš mūsų dėl to jaudinosi, tačiau bijoti nėra ko. Jeigu nedrąsu prisijungti vienam – atsivesk draugų. Kuo daugiau atsivesi – tuo smagiau bus ir jums, ir kitiems tribūnos nariams. Prieš ateidamas į rungtynes, gali parašyti mums asmeninę žinutę – taip suteiksime visą reikalingą informaciją. Dzūkų Tankai siekia, jog judėjimas augtų, o su kiekvienu žmogumi augtų ir palaikymo lygis. Naujienas ir artimiausių rungtynių anonsus sek mūsų Facebook ir Instagram profiliuose.

Ką dar būtų pravartu sužinoti apie Dzūkų Tankus?
Mūsų veikla neapsiriboja tik garsinio palaikymo tribūnoje kūrimu. Dzūkų Tankai taip pat kartu sportuoja, ruošia choreografijas, dalyvauja protmūšiuose, organizuoja susitikimus su komanda, socialines akcijas ir t.t. Veiklos yra, betrūksta tik TAVĘS!

Kad visa tai suprastum – turi būti to dalimi!
Iki susitikimo DZŪKŲ TANKŲ sektoriuje!