PRISIJUNK

Didžiajam futbolui sugrįžus į mūsų gimtąjį miestą, DAINAVAI reikia tavo palaikymo ! Prisijunk prie aktyviausių jos gerbėjų, bei palaikyk legendinę Dzūkijos komandą tiek namų mačuose, tiek išvykose. Kartu mes galime sukurti atmosferą, kuri padės komandai laimėti !

Atsakymai į kai kuriuos klausimus:

Kaip prisijungti prie Dzūkų Tankų?
Tiesiog ateik stadione į mūsų tribūną, ir palaikyk Dainavą. Mus atskirsi iš vėliavų, banerių, kitos atributikos, bei skanduočių.

Ar būtina turėtį Dainavos atributiką?
Ne. Tai kiekvieno asmeninis reikalas. Jeigu norėsi įsigyti Dzūkų Tankų atributikos, tą galėsi padaryti po tam tikro išvykų skaičaus.

Ar yra galimybė vykti palaikyti Dainavą į kitus miestus?
Taip, yra organizuojamos išvykos į visus mūsų komandos mačus. Palaikymas išvykose – Neatskiriama mūsų grupuotės dalis. Išvykose ne tik smagiai praleisi laiką, bet ir susirasi naujų draugų, bendraminčių.

Nuo kokios amžiaus galima prie jūsų prisijungti?
Pas mus nėra jokio amžiaus apribojimo. Laukiame visų, kurie nori aktyviai palaikyti komandą. Tiek jaunų, tiek senų!

Vienam ateiti nejauku?
Atsivesk draugų. Kuo daugiau atsivesi – tuo smagiau bus ir jums, ir kitiems tribūnos nariams. Mes siekiame jog mūsų grupuotė augtų, ir su kiekvienu žmogumi augtų palaikymo lygis. Taip pat, prieš ateidamas į tribūną gali pabendrauti su kuo nors iš jau esamų narių. Tai gali padaryti forume, arba parašyti adresu dzukutankai@gmail.com

Ar palaikote tik Dainavą?
Ne, Dzūkų Tankai taip pat palaiko ir Lietuvos futbolo rinktinę, tiek namuose, tiek išvykose.

Ką dar man būtų pravartu sužinoti apie Dzūkų Tankus?
Mūsų veikla neapsiriboja tik garsiniu palikymu tribūnoje. Mes taip pat ruošiame įvairius pirotechnikos šou, bei choreografijas. Tuo siekiam sukurti geresnę atmosferą stadione, ir padėti Mūsų komandai laimėti. Dažniausiai visa tai užtrunka šiek tiek laiko paruošti, tad „užklasinės veiklos“ tikrai yra. Taip pat kartu žaidžiame futbolą, dalyvaujame fanų turnyruose. Jeigu esi dirbantis, gali mus paremti pervesdamas 2 proc.. Jie bus skirti pirotecnikos, bei kitų medžiagų išlaidoms padengti. Tavo draugai/tėvai/giminės/kaimynai taip pat gali mus paremti, nuo to bus tik geriau 🙂

Iki susitikimo DZŪKŲ TANKŲ sektoriuje!