Dainava – Šiauliai. 2020-10-02

Penktadienio vakarą į DT tribūną susirinko 50 ištikimiausiųjų. Didelis susirinkusiųjų užsivedimas nuo pirmųjų minučių leido kurti aukšto lygio palaikymą.

Kaip įprasta šiam sezonui, pačioje antro kėlinio pradžioje varžovams užteko vienos mažos spragos, jog pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį. Keista, bet šis įvartis Dzūkų Tankus įkvėpė dar labiau. Palaikymas su kiekviena minute gerėjo, o tikėjimas niekur nedingo.

Visą antrąjį kėlinį dominavo viena komanda. Ir ji vilkėjo raudonai mėlynus marškinėlius. Galiausiai, 85 minutę, uždirbtas ir realizuotas 11 metrų baudinys. Tribūnoje – raudonai mėlyni dūmai, strobai ir labai daug teigiamų emocijų.

Teisėjo pridėtos penkios papildomos minutės suteikė vilties, jog šiose rungtynėse dar galime tikėtis ir pergalės, stipriai pagerinsiančios pozicijas kovoje dėl 4-osios vietos.

Galiausiai, 93 minutę, tai, kas dar prieš 10 minučių atrodė kaip didžiausias stebuklas, tapo realybe. Oskaro Lukošiūno pergalingas įvartis ir pergalės džiaugsmas su gausių aplodismentų vertais futbolininkais.

Įspūdingos pergalės šventimas persikėlė į Dainavos PUB, kur sulaukėme rungtynes Alytuje turėjusių rytfanių bei pasveikinome vieni kitus su sunkiomis, bet labai svarbiomis pergalėmis!

Spalio 16 dieną į Alytų atvyksta “Vilniaus Vytis”. Neapsilankyti mače būtų nuodėmė, kadangi tai paskutinės sezono rungtynės Alytuje.

Būk su DZŪKŲ TANKAIS!

2020-10-02