Dainava – Riteriai. 2020-08-12

Išvados padarytos! Komanda į rungtynes išėjo su tokiu atsidavimu, kad mums neliko nieko kito, kaip tik nuo pirmų iki paskutinių minučių atsiduoti šimtu procentų bei nenustoti tikėti. Visai tai pavyko puikiai.

Į sektorių susirinko įprastas 70 žmonių skaičius, prie kurio prisidėjo ir 12 aktyvių vilniečių. Padėka B triBūnai už prisijungimą!

Išskirtinė mačo svarba ir įtampa jautėsi visame stadione. Pirmąjį pusvalandį palaikymas skambėjo puikiai, vėliau balsai gal kiek ir prikimo, tačiau bendras vaizdas ir garsas išliko geras. Degančios dainaviečių akys ir kovingumas aikštėje dėl kiekvieno kamuolio neleido nustoti tikėti tinkamai mačui nusiteikusia komanda. Lemiamas šturmas išlyginti rezultato nepadėjo, tačiau antrame kėlinyje neliūdėjome ir Alytaus stadioną palikome dūmuose ir fajerių šviesose, o visa tai privertė dar stipriau išsijudinti ir visą DT sektorių.

Nors į stadioną susirinko virš 1000 žiūrovų, tačiau ir toliau lieka apmaudu, jog centrinė tribūna pasyviai jungiasi prie bent jau trumpesnių ir lengvesnių Dzūkų Tankų skanduočių.

Kelialapio į pusfinalį šįsyk iškovoti nepavyko, tačiau mačas suteikė labai daug vilčių ir pozityvių minčių, kad svarbiausia ne pavardės, o tinkamas nusiteikimas. Daugelis buvusių stadione namo keliavo tikrai ne blogomis nuotaikomis. Reziumuojant, to, ko tokiose rungtynėse galime reikalauti iš komandos – sulaukėme, o tai ir svarbiausia!

Su tokiu pat nusiteikimu šeštadienį judame ir į Vilnių, kur raudonai mėlynų laukia dvikova su Vyčiu. Būk su DZŪKŲ TANKAIS!

2020-08-12.