Dainava – Nevėžis. 2021-03-06

DAINAVA SUGRĮŽO Į A LYGĄ!

Dar prieš gerą mėnesį Alytuje viskas tekėjo įprasta vaga – ką tik po žiemos miego ir nežinomybės susirinkusi „Dainava“ pradėjo pasiruošimą Pirmai lygai. Lygai, kuri 2016 metais ką tik atsikūrusiam klubui buvo lyg stebuklas ir galimybė augti. Tuomet žaidimas aukščiausiame šalies divizione daug kam atrodė kaip neįgyvendinama svajonė.

Iš pat pradžių daugeliui mūsų žavesį dėl plačios geografijos, įdomių išvykų ir skirtingų komandų kėlusi Pirma lyga ilgainiui pradėjo atsibosti – klubas nustojo tobulėti profesionalumo prasme, o Dzūkų Tankų bendruomenė jautėsi stovinti vietoje.

Patys sau kėlėme klausimą, ar tikrai prasmingas ir naudingas toks sugrįžimas į šalies futbolo elitą, kuomet dėl visiems puikiai suprantamų priežasčių bei suvaržymų stadionai yra uždaryti. Faktas tas, jog belieka laukti, kada situacijai leidus įvyks tikrasis mūsų sugrįžimas. Vieningo atsakymo neturime ir, kaip jau akcentavome anksčiau, tokį sugrįžimą tikriausiai galima vertinti dvejopai.

Mūsų Alytaus „Dainava“ dar nėra tokio lygio, kokio buvo siekiama aibę sezonų, tačiau norint pagaliau žengti didelį žingsnį profesionalumo link – atsisakyti tokios pasitaikiusios progos patekti į A lygą, nors ir ne sportiniu principu, būtų nelogiška.

Klubui išsikovojus tam tikrų nuolaidų ir išimčių bei kartu jungiantis prie dar kitų trijų lygos naujokų – belieka tikėtis, jog nepasikartos karti Alytaus futbolo istorija. Puikiai prisimename 2014-ųjų metų sezoną, kurį, tikriausiai, derėtų pašalinti iš atminties, tačiau visgi tai buvo, yra ir bus MŪSŲ klubo istorija. Klubo, kuriuo didžiuojamės ir palaikome!

O pastarosios dvi savaitės buvo intensyvios ne tik klubui, bet ir mums. Ne paslaptis, jog turime bene glaudžiausią tarpusavio ryšį su klubo vadovais tarp visų A lygos ekipų, tad Lietuvos futbolo visuomenę nustelbusią žinią apie Alytaus „Dainavos“ sugrįžimą į šalies elitą sužinojome šiek tiek anksčiau.

Bendrus klubo ir aktyviausiųjų Dzūkų Tankų įdirbio rezultatus dabar ir matote klubo komunikacijos kanaluose. Tikimės, kad taip patraukę alytiškių bei kitų susidomėjimą nebūsime nuvilti ir pačių Alytaus „Dainavos“ žaidėjų, kurie tinkamai reprezentuos klubo vardą ir raudonai mėlynas spalvas Lietuvos futbolo stadionuose.

Suprantame, jog sezonas bus kupinas iššūkių, tačiau tikėjimas savo klubu neišnyks. Pasikartosime, jog to paties tikimės iš kiekvieno alytiškio ir „Dainavos“ fano. Tikrasis sugrįžimas į stadionus anksčiau ar vėliau, bet įvyks!
PIRMYN UŽ DAINAVĄ!

 

2021-03-06