Dainava – Nevėžis. 2020-08-02

Daugelis Dzūkų Tankų tikėjosi, jog šio sekmadienio vakaras bus smagesnis.

Diena prasidėjo puikiai ir aktyviai – trys dešimtys asmenų stadione susigrūmė DT 3×3 gatvės krepšinio turnyre. Turnyre dalyvavo 7 komandos, o geriausiai sekėsi svečiams iš Vilniaus –

B Tribūna

finale po atkaklios kovos įveikė Putinų mikrorajono vyrukus. Garbingą trečią vietą iškovojo KURWA ŚWINIA ekipa, mažajame finale nurungusi DT jaunėlių ir vieno ypač galingo veterano ketvertuką.

Turnyre netrūko geros nuotaikos, emocijų bei kovų iki paskutinių sekundžių, ko nelabai matėsi pačiame Dainavos mače.

Į tribūną susirinko virš 70 žmonių, tarp kurių ir 15 rytfanių. Mačo metu negalėjome nuošalyje palikti vakar visą Lietuvą sukrėtusio surežisuoto cirkelio viename iš sostinės viešbučių, todėl prisiminėme prieš LFF debilus nukreiptas dainas.

Apie rungtynes komentarų daugiau nelabai ir reikia. Akivaizdžios klubo, komandos bei žaidimo spragos tik didėja. Kaip ir visada, kiekvienam reikėtų pradėti nuo savęs. Mūsų tribūna iš kiekvieno futbolininko tikisi 100 procentų atsidavimo, tad norim tą matyti ir aikštėje.

Jau 70 minutę kiekvienam buvusiam stadione tapo akivaizdu, jog pergalės ar lygiųjų iškovoti nepavyks. Tačiau DT dainos, kaip visada, netilo, o paskutinis PIRMYN UŽ DAINAVĄ skambėjo idealiai. Tai – įrodymas visiems, jog nuo klubo niekada nenusisuksim, o už tai prašome nei daug, nei mažai – atsakomybės.

Pralaimėjimas skaudus, tad permainų laukimas prasideda nuo dabar. Juk kitas mačas – Taurės ketvirtfinalis su Riteriais.

Būk su raudonai mėlynais!