Išvyka į Vilnių. 2020-06-14

Į pirmąją sezono išvyką sekmadienio rytą pajudėjo 41 Dzūkų Tankas. Vietoje prisijungė 50 B Tribūna atstovų, kurių dėka mūsų dainos tuščiame federacijos stadione skambėjo itin darniai. Ačiū vilniečiams už tokį aktyvų ir gausų palaikymą!

Prieš rungtynes sklandę gandai, jog visame Lietuvos futbolo pasaulyje pagarsėjusi Žalgirio direktorė savo sprendimu gali neįsileisti žiūrovų – nepasitvirtino, tad likus 15 minučių iki mačo pradžios be nesklandumų įsikuriame sau įprastame stadiono sektoriuje.

Palaikymas, prasidėjęs žaidėjams išeinant į aikštę – be didesnių pauzių viso mačo metu, tačiau, atsižvelgiant į žmonių skaičių, maksimumas nebuvo pasiektas. Viliamės, kad šiame stadione ateityje skambėsime dar garsiau ir aistringiau.

Dainaviečiai padovanojo užtikrintą pergalę, o Lukas Kochanauskas, pelnęs pirmąjį įvartį po sugrįžimo į Dainavą – atšventė jį taip, kaip turėtų švęsti kiekvienas DAINAVOS futbolininkas. Džiugu matyti tokią užsivedusią komandą!

DAINAVA kyla į pirmos lygos lyderių trejetą, o mes jau laukiame artėjančios savaitės. Trečiadienį keliausime į Panevėžį, kur susitiksime su sugrįžtančiu Ekranu, o šeštadienį Alytuje priimsime Riterius B.

Būk su DAINAVA kartu su DT!

2020-06-14