Dzūkų Tankų #Legendos. Štreimikis, Padegimas ir Biržinis

Nors atgimimo sezoną Alytaus „Dainava“ medalių neiškovojo, tačiau ir toji 7-oji vieta galutinėje A lygos turnyro lentelėje reiškė labai daug. O tuometė komandos atmosfera ir kovotojų dvasia būtų puikus pavyzdys ir šiai kartai. Praėjusią savaitę pasidalinę pirmuoju legendinių veteranų trejetu – negalime nepasidalinti ir kitais trimis Alytaus futbolo mohikanais, kurių jūs tikrai nepamiršote.

Giedrius ŠTREIMIKIS #99. Išskirtinio šarmo vartų sargas – gyva Alytaus legenda iki pat dabar. Nevengdavęs pademonstruoti net sau pačiam nematytų driblingo sugebėjimų vartų sargas yra įstrigęs turbūt kiekvienam Alytaus miesto stadiono lankytojui, mačiusiam bent vienas Štrikio rungtynes. Neretai priversdavęs papildomai sunerimti, šis alytiškis niekada neišgaruos iš Dzūkų Tankų galvų.

Atgimimo sezone vartininkas įvedė tik jam priklaususią tradiciją – alytiškis niekad nepamiršdavo po pergalingų rungtynių pamojuoti mūsų sektoriui kampinio vėliavėle. O apie Štrikio piruetus 2011-ųjų sezono uždarymo vakarėlyje papasakosime kitą kartą…

Ričardas PADEGIMAS #3. Štrikio bendraamžis didžiąją dalį futbolininko karjeros taip pat paskyrė Alytaus futbolui. Dzūkijos sostinėje Ričardas žaisti pradėjo nuo pat 1994 metų. Be konkurencijos būdavęs vienas pagrindinių Alytaus „Alyčio“ ir „Dainavos“ gynėjų varydavo į neviltį visus varžovų puolėjus. Negana to, Rička mokėdavo nepastebimai atsidurti ir puolime, taip Alytaus sirgalius nustebinęs ne vienu įvarčiu.

Profesionalas išliko tikru pavyzdžiu ir dabarties futbolininkams bei legendinį tandemą su anksčiau minėtomis „Dainavos“ žvaigždėmis sudaręs Padė amžiams išliko alytiškių atmintyse.

Martynas BIRŽINIS #17. Be abejonės, jaunatviškiausias trijulės ir tų metų „Dainavos“ futbolininkas augo ir subrendo tik Alytaus futbolo sistemoje. Karjerą „Dainavoje“ saugas pradėjo vos 16 metų ir klubo garbę gynė net 12 sezonų. Atkaklus, emocingas ir užsispyręs alytiškis niekada nenusileisdavo priešininkams ir tuo užkariavo „Dainavos“ sirgalių simpatijas.

Patarimų ir pastabų Dzūkų Tankams niekada nestokojęs futbolininkas pastebima asmenybe Alytuje išliko iki šiol. Šiandien pedagogo ir futbolo trenerio darbą Alytuje dirbantis Beržas augina naująją kartą, kuri vieną dieną gins ir Alytaus „Dainavos“ klubo spalvas.

Pagarba ir padėka kiekvienam iš jų!
LEGENDOS NEMIRŠTA!