Dzūkų Tankų #Legendos. Pocė

Atėjo metas pasidalinti ir mūsų tribūnos gyvomis legendomis. Šįsyk istorija apie vieną vyriausių Dzūkų Tankų tribūnos narių – Artūrą Pocevičių arba tiesiog – Pocę.

Retas kuris, bent kažkiek susijęs su Alytaus futbolu, nežino ar nėra matęs šios asmenybės. Pocė – ne tik didžiausią patirtį keliaujant paskui Dainavą sukaupęs ultra, bet ir ilgametis Dzūkų Tankų futbolo komandos vartininkas, nuolat ginantis DT vartus AAFF pirmenybėse, fančempuose, kituose turnyruose. Nemažoje dalyje jų – apdovanotas geriausio turnyro vartininko prizais.

Pocę iki šiol sutikti galima beveik kiekvienose Dainavos rungtynėse, o prisiminimai liudija, jog alytiškio „karjeroje“ – per šimtą pramuštų išvykų ne tik už Dainavą, bet ir Lietuvos futbolo rinktinę. Artūras nuo senų laikų būdavo atsakingas už transporto organizavimą, o kartais imdavosi ir trenerio rolės, kai ne pačiais geriausiais laikais, rungtynių dienos rytą tekdavo surinkti komandą iš visų pakampių. Legendinės Pocės istorijos ar mediniai pokštai dar ir dabar išjudina nemažą dalį tribūnos…

Netrukus 50-metį švęsiantis Dzūkų Tankas yra ne tik pavyzdys naujajai DT kartai, bet ir užkietėjęs protmūšių žaidėjas. Daugiau nei penkis sezonus iš eilės Pocė veda į priekį Dzūkų Tankų komandą „Auksinio proto“ žaidime ir kol kas yra vienintelis asmuo, deleguotas į šią TV viktoriną.

Pocė – tvirto ir žalingų įpročių atsisakiusio vyro pavyzdys. Tai pavyzdys mums visiems kaip dieną naktį dirbti mylimą darbą, taip pat rasti progą išvykti palaikyti mylimos komandos, nepamirštant laiko žmonai bei namų židiniui.

Kiekvieno raudonai mėlyno pagarbos nusipelnęs alytiškis ir šiemet sirgs už Dainavą. Imk pavyzdį ir tapk Dzūkų Tanku!