Išvyka į Vilnių ir pirmoji sezono pergalė

Sezoną pradėję galinga išvyka į Mažeikius, lūkesčiai dar labiau padidėjo belaukiant antrosios…

Jau praėjusios savaitės pradžioje, vos diena po pirmųjų sezono rungtynių, tapo aišku, jog mūsų išvyka į sostinę bus kur kas gausesnė. Vieniems spėliojant, ar bus pagerintas DT išvykų rekordas, kitiems sprendžiant pavasario reikalus, penktadienio laukimas užsitęsia iki amžinybės, bet… rungtynių diena pagaliau išaušta!

Saulėtą penktadienio popietę Alytuje darbus ir mokslus į šoną palieka 30 Dzūkų Tankų, kurie nieko nelaukdami pajuda Vilniaus link. Nors autobuse vis dar girdimi pirmųjų dainaviečių rungtynių epizodų aptarimai, šįkart vėl keliaujame dėl vieno tikslo – padėti mūsų Dainavai iškovoti pirmąją sezono pergalę! Autobuse – keletas naujų veidų, džiaugsmingai pramušančių pirmąją savo išvyką, tad pirmoje kelionės pusėje, netylant būsimų rungtynių prognozėms, vyksta pažintis su naujokais. Toliau kelionė tęsiasi gana ramiai ir, šiuolaikinių techonologijų pagalba išvengdami didžiųjų Vilniaus kamščių, nuostabųjį LFF stadioną pasiekiame dar gerokai prieš rungtynes. Tačiau čia mūsų jau laukia dar tiek pat iš mokslų ir darbų ištrūkusių bei kitaip į sostinę atriedėjusių Dzūkų Tankų. Savąjį sektorių  kartu pasiekiame be jokios patikros ir apsaugos, kas nė kiek nesugadina sektoriuje tvyrančios puikios nuotaikos. Neilgai trukus, prie mūsų penktadienio linksmybių prisijungia ir gausi Rytas Ultras delegacija, kurios – per 30 veidų. Aptardami praėjusio savaitgalio įspūdžius, akimis palydime komandas į rūbines ir prieš pirmąjį teisėjo švilpuką sulaukiame kiek neįprasto reiškinio – prieš pat mačo pradžią Dainavos treneris ateina prie mūsų sektoriaus ir savo raginimais tiesiog jį užveda! Tai palydime garsia plojimų salve ir nonstop palaikymu…

Apie Pirmos lygos ir visų Vilniaus komandų lankomumą plačiau nesiplėsime, tačiau tai, koks garsinis palaikymas buvo kuriamas Dzūkų Tankų sektoriuje su kiek daugiau nei 90 žmonių, girdėjo tikrai ne vienas… Pavydėtinas užsivedimas juntamas jau nuo pirmųjų minučių, o jį dar labiau pakylėja Kyrylo ir Vasios įvarčiai pirmoje kėlinio pusėje, leidžiantys puikiai aidėti iki pat pertraukos. LFF stadione skamba ir kiek primirštos mūsų dainos bei bendra DT ir RU skanduotė, o rezultatas švieslentelėje leidžia daugeliui praleisti pro akis naująsias dainaviečių išvykos marškinėlių spalvas. Paliekame tai sporto istorikams ir antrąjį kėlinį pradedame su dar didesniu užsivedimu. Nors varžovams pavyksta sušvelninti rezultatą, mes ir toliau skambame vieningai, o prie mūsų prisijungti bando ir futbolininkų giminaičiai bei antrosios pusės. Deja, mačui artėjant į pabaigą buvęs Dainavos legionierius lygina rezultatą ir nenoroms daugeliui primena rungtynių Mažeikiuose scenarijų. Tačiau laiko tylėti nėra, o dainaviečių kova iki paskutinės minutės šįkart pritraukia sėkmę ir mūsų komandos legionierius jau per pridėtą laiką išdrąsko vilniečių gynybą bei muša pergalingą įvartį, kas mūsų sektorių tiesiog išvaro iš proto! Būtent dėl tokių momentų mes keliaujame paskui Dainavą, būtent dėl tokių momentų mes gyvename, būtent dėl šių akimirkų mes palaikome savo klubą!

Apie nepamirštamas emocijas, vykusias tas minutes iki finalinio teisėjo švilpuko ir po jo, aprašyti sunku dar ir šiandien. Galbūt mūsų komanda ir nėra tokia patyrusi, neturi didelio biudžeto ar žinomų žvaigždžių, tačiau kovos ir tikėjimo iš jos, o ypač trenerio, neatimsi. Kaip ir iš mūsų. Dar kartą dėkojame futbolininkams, Kimui bei visiems buvusiems. Ateityje bus dar geriau!

Palaikymą baigiame tik komandos treneriui palikus aikštę bei dar kartą pasveikinę vieni kitus su neįtikėtina pergale paliekame stadioną. Kol vieni nusprendžia pergalę švęsti Vilniuje, kiti su ne ką liūdnesnėmis nuotaikomis traukia Alytaus link. O autobuse – pergalingas nuotaikas keičia vienos nacionalinės televizijos muzikinės laidos parodija bei Lietuvos sporto himnų perklausas. Deja, kūrybingiausiųjų mintys sukurti dainą treneriui šįkart lieka neišpildytos ir paliekame jas kitoms pergalingoms išvykoms. O artimiausia jų – jau po savaitės, sekmadienį, tai pat į Vilnių, kur mažame Fabijoniškių rajono stadione parodysime vietiniam klubeliui kaip reikia užpildyti vietas!

Bus dar smagiau, prisijunk prie Dzūkų Tankų ir palaikyk Dainavą kartu!

Neįtikėtina pergalė Vilniuje!Dar vienose dramatiškose rungtynėse paskutinėmis minutėmis 3:2 išplėšta pergalė prieš FC Vilniaus Vytis!Ir tik viena!• • • • •#DFKDainava #Alytus #SvajonėsLink 🔴🔵

Posted by DFK Dainava on 2019 m. balandžio 5 d., penktadienis