Išvykos aprašymas: 2018-05-28. Žagarė

Labai karštą pirmadienio popietę į dar nelankytą Žagarės miestelį patraukė 5 Dzūkų Tankai. Besišnekučiuojant apie artėjančias rungtynes, aptarinėjant praėjusį namų mačą, LFF veiklą ir perspektyvas taurės turnyre pasienyje esantį miestelį pasiekėme likus pusvalandžiui iki rungtynių pradžios.

Stadionas – tikrai jaukus, tad jame atvykus dideliu kiekiu žmonių būtų galima puikiai pasilinksminti. Išsirinkę „tribūną“ netoli „Dainavos“ atsarginių suolelio išsikabinome banerius ir pradėjome laukti rungtynių. Dainaviečius viso mačo metu palaikėme trumpomis ir lengvomis skanduotėmis. Nepaisant to, jog palaikymą kūrė tik penki žmonės, miško apsuptyje turėjome girdėtis pakankamai gerai.

Trumpą komentarą galima palikti ir apie vietinius gyventojus. Visų pirma, keletas piliečių nustebino neblogomis žiniomis apie Lietuvos futbolą ir situaciją LFF I lygoje. Sulaukėme ir klausimo „Ko čia atvažiavot? Vis tiek laimėsit 20:0“. Norime priminti, jog komanda palaikoma visada – kai jai sekasi, nesiseka ar net kai iš anksto gali nujausti, jog laimėsi ar pralaimėsi dideliu įvarčių skirtumu… Žinoma, jeigu tai nesusiję su lažybomis.

Į vietinių gyventojų petardų sprogdinimą atsakėme trupučiu dūmų rungtynių pabaigoje.

Beje, kadangi kaukės lipdukų formatu, nusprendėme vieną pikčilingį palikti Žagarėje.. 🙂

Kaip ir įprasta – padėkojome žaidėjams, jie mums, išgėrėme pergalės šampano, pasišnekučiavome bei patraukėme į Alytų.

Joniškio kebabai paliko neblogą įspūdį, kelionė į Alytų neprailgo, o kai kurie ištikimiausieji net gi atidarė maudymosi sezoną.

Šį sekmadienį privalome susirinkti gausiai. Privalome įkvėpti komandą ir sugrįžti į pirmąją turnyro lentelės vietą. Jau dabar kvieskite draugus, kolegas, klasiokus, bendradarbius ir giminaičius į artėjantį mačą. Rungtynių su „Uteniu“ Alytaus miesto centriniame stadione pradžia – 17:00. Stadiono prieigose rinksimės nuo 15:30.