Sugrįžimas į Alytaus miesto stadioną 2018

Kaip jau žinote, į geriausią stadioną Lietuvoje vakar sugrįžome garsiai ir gausiai, o Dainavą su bene didžiausiu šiame sezone užsivedimu palaikėme nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės. Tačiau apie viską – nuo pradžių.

Sužinojus, jog pagaliau sugrįšime į tikruosius savo namus, apsidžiaugė kiekvienas Dzūkų Tankas. Laukimas, netgi šioks toks nerimas ir noras palaikyti komandą taip stipriai, kaip šiemet to dar nedarėme buvo begalinis. Deja, likus vos kelioms dienoms iki rungtynių mus pasiekė žinia, jog negalėsime būti savo tribūnoje. Kodėl? Prieš Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose vykusį merginų U-17 futbolo čempionatą buvo atlikta stadiono būklės ekspertizė, kurios metu nustatyta, jog keliose Rytų tribūnos vietose yra įlūžusi grindinio fanera. Išvada – tribūna naudotis yra griežtai draudžiama visiems stadiono lankytojams. Dieną prieš rungtynes mūsų gerbiamoji LFF išsiuntinėjo laiškus, jog mačas neprasidės tol, kol rytinėje tribūnoje bus bent vienas žmogus. Prašomi klubo, siekiančio išvengti baudos, sutikome laikinai persibazuoti į centrinės tribūnos galą. Visgi, sava tribūna yra sava tribūna, kurios būklė yra tokia pati, kokia ji buvo praėjusio sezono pabaigoje, kai ja naudotis vis dar galėjo visi norintys. Negana to, paaiškėjo, jog tribūnos tvarkymo kaina – 120 tūkst. eurų (???), o greitu metu jos tvarkyti niekas nesiruošia. Ką tai reiškia? Jog artimiausiu metu bus bandoma vienaip ar kitaip sugrįžti į savo tikrajį sektorių. Kaip bebūtų, per tris metus Pirmoje lygoje aplankėme įvairiausius stadionus, tad raginame LFF „specialistus“ inicijuoti peržvelgti ir kitų stadionų būklę. Pradėti siūlome nuo Nacionalinės futbolo federacijos stadiono… 🙂

Rungtynių dieną susirinkimo vietoje ištikimiausieji pradėjo rinktis nuo 17 valandos. Besišnekučiuojant apie artėjančias rungtynes, jau minėtąją rytinės tribūnos situaciją bei klijuojant #FUCKLFF lipdukus laikas prabėgo labai greitai, tad likus 40 minučių iki rungtynių pajudėjome savojo sektoriaus link. Su kiekviena minute žmonių tribūnoje vis daugėjo, kas tikrai labai pradžiugino. DT tribūnoje susirinko virš 60 žmonių, o tai kol kas geriausias skaičius šiame sezone. Džiugiu, jog tribūnoje buvo matyti tiek naujų, tiek senų veidų.

Komandoms žengiant į aikštę pradėjome akciją, nukreiptą prieš LFF – kiekvieno tribūnoje esančio žmogaus veidą uždengė Nerijaus Dunausko, Ričardo Zdančiaus, Romo Pikčilingio, Tomo Danilevičiaus, Audriaus Remeikos bei Stasio Stankaus kaukės, o į viršų pakilo du užrašai – „NORIME TUŠČIŲ STADIONŲ“ ir „UŽ FUTBOLĄ BE SIRGALIŲ“. Teisėjui paskelbus rungtynių pradžią pradėjome tikrą tūsą: atvertėme užrašą skirtą mūsų mylimai komandai – „LFF, MUMS NUSISPJAUT, MES SU DAINAVA – AMŽINAI“, o viską pažymėjome dideliu kiekiu konfeti bei galingu pyro show. Fantastinis užsivedimas tęsėsi viso pirmojo kėlinio metu.

Antroje dvikovos pusėje palaikymo lygis nesumažėjo, o kėlinio viduryje užsuktas dūmų show, privertė atkreipti visų dėmesį. Stadione skambėjome – puikiai, o užsivedimo ir aistros nesumažino net praleistas įvartis. Pergalės, deja, pasiekti nepavyko. Tačiau jų bus dar daug, todėl neprarandame optimizmo ir žiūrime tiktai pirmyn!

Kaip ir įprasta, po rungtynių žaidėjai padėkoja mums – mes jiems. Tačiau kitaip nei įprasta, iš stadiono nesiskirstome bei dar kurį laiką traukiame dainas savo mylimai komandai. Tikimės, jog tai juos dar labiau įkvėps sekančioms rungtynėms!

Iškart po rungtynių pasiekė ir dar vieną įdomi žinia – LFF taurės šešiolikfinalio rungtynes su Joniškio „Saned“ dainaviečiai žais Žagarės miestelio stadione. Kada? Pirmadienį, 18:00 val. 🙂 Priminsime, jog Žagarė yra prie pat Latvijos sienos ir ją nuo Alytaus skiria 300 kilometrų… Kadangi ir čia yra šiokių tokių įdomybių, plačiau apie jas – kitame įraše, tačiau jau dabar RAGINAME REGISTRUOTIS Į ŠIĄ IŠVYKĄ ASMENINE ŽINUTE!

Dar kartą norime padėkoti visiems susirinkusiems. Sustoti – tiesiog negalime! Pirmyn už Dainavą!