Sezono atidarymo išvyka! Banga – Dainava

Išvyka į Gargždus rungtynės atidarė 2016 metų sezoną. Jau dabar galime teigti, jog visiems mylintiems futbolą, o ypač mums, Dzūkų Tankams, šis sezonas bus kaip niekad įdomus. Bet apie viską nuo pradžių…

„Futbolinė“ nuotaika, kiekvieno užsiregistravusio į Gargždus širdyse, buvo juntama jau nuo savaitės pradžios. Tad, belaukdami sezono atidarymo rungtynių, nekantriausieji užsuka į komandos pristatymą Alytaus miesto savivaldybėje ir fotosesiją stadione. Pirmieji į akį kritę akcentai – gražiausių spalvų komandos aprangos, puiki atmosfera klubo viduje bei jaučiamas atsakingumas klubo valdyme. „Dainavos“ pristatymas, vykęs sausakimšoje Tarybos salėje, paliko gerą įspūdį kiekvienam Dzūkų Tankui, apsilankiusiam šiame renginyje. Taip pat pagirtinas ir didžiulis alytiškių susidomėjimas Alytaus futbolo klubu. Belieka tikėti, jog visi gražūs žodžiai, išsakyti pristatyme, peraugs į darbus vardan mūsų mylimos komandos!

Na, o dabar apie išvyką. Vos paskelbus I lygos tvarkaraštį, sužinome, jog pirmosios dainaviečių rungtynės – išvykoje – prieš Gargždų „Bangą“. Gargžduose nesilankėme daugiau nei metus. Netrukus paskelbiama registracija, tačiau tik tiksint paskutinėm valandom prieš išvykimą, užpildome mikroautobusą ir iš Alytaus pajudame šiek tiek vėliau nei planuota. Kelionė į priekį visiškai neprailgsta – visų veiduose tik optimizmo kupinos šypsenos, seniai matyti veidai dalinasi tarpsezonio nuotykiais, o autobuso gale vyksta vakarėlis, kurio eigoje netgi pramušama naują skanduotę. Dar yra kur tobulėti, tačiau pirmi blynai – neprisvilo. Pusiaukelėje padarome sustojimą ir bendrą nuotrauką.

Laiko negaištame ir judame toliau, Gargždus pasiekiame likus kelioms minutėms iki mačo pradžios. Paaiškėja, jog teisėjas mačą nusprendė pradėti keliomis minutėmis anksčiau. Retas atvejis, tačiau stadiono prieigose mūsų niekas nepasitinka ir įėjimą į svečių fanų tribūną „susiorganizuojame“ patys. Greitai sueiname į sektorių bei galingai pradedame palaikymą. Nors Gargždai visada garsėjo gausiu apsauginių skaičiumi, tačiau šį kartą prie mūsų tribūnos nestovėjo nė vienas iš jų. Tiesa, iki mūsų pitchinvasion‘o… Tik aikštėje atšventus dainaviečių įvartį ir padarius nedidelį pyroshow pasirodo vienas apsaugos darbuotojas (be gesintuvo), stebėdamasis, jog pernai nepalaikėme jau išnykusios Alytaus komandos.

Antrajame kėlinyje išbandoma naujoji skanduotė, bet jai iki tobulumo – dar toli, ko nepasakytume apie kelias skanduotas adresuotas praeities „herojui“ d. padaigiui, kuris rungtyniauja „Bangos“ ekipoje. Linkėjimai dar kartą! Palaikymas viso mačo metu – tikrai geras ir su nežymiomis pauzėmis. Buvo jaučiamas didelis užsivedimas tribūnoje, o jį tik dar labiau didino gražus komandos žaidimas. Nors pergalingo įvarčio sulaukti ir nepavyksta, tačiau nuotaikos tribūnoje – puikios. Visi supranta, jog „Banga“ – stipri komanda, tad šiandien tenkina ir taškas. Po mačo dūmų apsuptyje sulaukiame nuoširdžių padėkų iš žaidėjų (deja, NE VISŲ), trenerių bei komandos vadovų. Padėkojame už gražų žaidimą bei linkime to paties ir ateityje!

Pasistiprinę judame namo – atmosfera tokia pat linksma kaip ir į priekį – vos spėjant keisti CD diskus, klausydami senuosius eurodance hitus aptariame šiandienos komandos pasirodymą, artėjančias rungtynes bei pasidžiaugiame, jog pagaliau turėsime galimybę pasilinksminti kaip ir prieš kelis metus. Padarę keletą sustojimų, Alytų pasiekiame gerokai po vidurnakčio. Tačiau sklinda gandai, jog ištvermingiausiųjų linksmybės baigėsi tik paryčiais…

2016-03-25