Išvyka į Šiaulius. Šiauliai – Dainava

Kaip ir planavom į Šiaulius vykti vienu autobusu, taip ir padarėm. Sutartu laiku prie trioškės susirinko virš dvidešimt DT vyrukų. Išgėrę pirmus alaus lašus ir pasipildę jo atsargas pajudėjome į Šiaulius. Kaune, prie IX forto, paėmėme dar tris saviškius ir skubėjome link Šiaulių.
Juos pasiekėme jau prasidėjus rungtynėms ir DAINAVAI pralaimint 1:0. Rezultatas mūsų nenuvylė, mes tikėjome komanda. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2. Prieš pertrauką paleidom šiek tiek baltų dūmų, o atmosferą dar pakaitino už stadiono gimtadienį švenčiančių šiauliečių fejerverkai!
Antrame kėlinyje DAINAVA persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau pačioje pabaigoje Šiauliai sugebėjo rezultatą išlyginti.
Po rungtynių PAGALIAU paspaudėme rankas komandos žaidėjams ir laimingi vykome namo. Mūsų mintys jau sukasi apie paskutines šio sezono rungtynes, kurios įvyks kitą sekmadienį! Bus labai karšta!