Išvyka į Kelmę. Kražantė – Dainava

Kelmė – miestelis, dėl kurio Dzūkų Tankai tikrai nesigaili, jog dainaviečiai kaunasi Pirmoje, o ne nuobodžioje A lygoje. Įspūdžiai apie kol kas linksmiausią šio sezono išvyką…

Likus savaitei iki rungtynių – paskelbiama registracija išvykai į Kelmę, sulaukusi nemažo aktyviausiųjų susidomėjimo. Į Kelmę vykstame pirmą kartą, tad, artėjant išvykos dienai, pradedame planuotis lankytinas kelionės vietas.

Šeštadienio rytas. Sau įprastoje išvykimo vietoje DT ultros, sumanę keliauti paskui komandą, susirenka itin punktualiai. Nieko nelaukdami, sausakimšai užpildome mikrą ir, pakeliui prigriebę dar vieną alytiškį, pajudame Žemaitijos link. Ypač džiugu dėl to, jog keliauja net 6 nauji veidai, kuriems tai pirma išvyka už Dainavą. Tikimės, kad juos ir toliau matysime Dzūkų Tankų tribūnoje. Puikiomis nuotaikomis, besidalindami penktadienio įspūdžiais, pasiekiame Kauną, kur prie mūsų prisijungia dar vienas raudonai mėlynas pilietis. Degalinėje sutinkame ir į rungtynes keliaujančius dainaviečius, tad nusprendžiame šiek tiek apšildyti gerkles ir pogindami užtraukiame keletą skanduočių, taip užvesdami komandos žaidėjus būsimai kovai.

rsz 13230799 1173126816033444 368620087 o

Futbolininkai padėkoja plojimais ir, vieni su kitais trumpam atsisveikinę, judame toliau. Autobusas netyla nuo įvairių stilių muzikos gabalų, priverčiančių prisijungti net ir ramiausius. Kelionei įpusėjus nusprendžiame aplankyti Ariogalą, kurioje lankėmes prieš keletą metų vykusiame istoriniame fančempe. Istorinis jis buvo todėl, jog pirmą kartą per savo istoriją nebuvo baigtas dėl vietinių budulių sukeltų muštynių. Šį kartą budulių nesutinkame ir, aplankę prekybcentrį, važiuojame tikslo link. Pakeliui papuošiame keletą stotelių ir kuo labiau artėjant prie Kelmės, tuo labiau jaučiame, kad ši išvyka bus tikrai išskirtinė. Miestelio stadioną pasiekiame likus kiek daugiau nei valandai iki mačo, tad padarome mini eiseną iki itin ramaus Kelmės senamiesčio, kur susitinkame su dar 4 Dzūkų Tankais, atvykusiais iš Vilniaus. Apsidairę po nedidelį Kelmės centrą, užsukame į iškart mūsų dėmesį atkreipusį vietinį barą itin moderniu pavadinimu ir pajuokaujame barmenei, jog čia dar sugrįšime. Bet apie tai vėliau. Su skanduotėmis pasileidžiame atgal stadiono link. Nors miestelis – apytuštis, kelmiškių žvilgsniai krypsta į mus, kas leidžia manyti, jog Kelmė to nebuvo mačius jau seniai.

rsz 13230682 1173125569366902 1630078317 o

Sugrįžę dar kartą pasigrožime stadiono apylinkėmis ir į sektorių sustojame prieš pat rungtynių pradžią. Tribūnoje – 25 veidai, o apsaugos – jokios, tad visi supranta, jog šiandien čia bus linksma. Palaikymą pradedame išties galingai ir dar kartą atkreipiame visų dėmesį. Tačiau prabėgus vos 5 minutėms emocijas kiek nuramina praleistas įvartis, tačiau tylėti tikrai nesiruošiame. Nors pradžioje jaučiamas vieningumo trūkumas ir iki geriausio palaikymo lygio dar trūksta, po truputį įsivažiuojame ir tribūnoje atsiranda tikras tūsas, prie kurio prisideda ir dūmšaškė. Deja, pirmasis kėlinys baigiasi ne mūsų naudai, tačiau visi tiki, jog pergalė tikrai bus dainaviečių.

rsz 13234915 1173125556033570 557291822 o

rsz 13225135 1173125456033580 1668773354 o

Pertraukos metu patys patikriname Kelmės stadiono aikštės veją, kuria nesiskundė ir patys žaidėjai. Antrasis kėlinys pradedamas taip pat galingai kaip ir pirmasis. Girdimės jau stadiono prieigose, o viso mačo metu purškiantis lietus verčia dar gyviau palaikyti dainaviečius. Dainava visiškai užspaudžia kelmiškius jų aikštės pusėje ir po 10 minučių skiriamas 11 m baudinys būtent į Kražantės vartus! Netrukus Cibas jį sėkmingai realizuoja, taip išlygindamas rezultatą ir… PITCH INVASION! Jis užfiksuotas čia:


rsz 13225039 1173125402700252 1899021725 o

Nemažinam apsukų ir toliau palaikome alytiškius. Išbandome keletą naujų skanduočių, iš kurių viena sulaukia ypač didelio kiekvieno užsivedimo ir lengvai prigija. Šiame stadione sąlygos palaikymui kone idealios, todėl bandome įsivaizduoti, kas būtų, jei čia mūsų būtų bent dvigubai daugiau 🙂 Dainaviečių demonstruojamas žaidimas bei pavojingos atakos ir toliau žada pergalę, tačiau kiek sunerimstame, nes antrasis kėlinys jau sunerimstame. Be reikalo! Cibas dar kartą žudo kelmiškių vartininką ir perveria rezultatą, ko pasekoje – antrasis PITCH INVASION ir dar viena galinga dūmšaškė, priverčianti teisėją sustabdyti rungtynes. DT sektorius tiesiog paskęsta euforijoje! Dar kartą galingai suskambame stadione ir jo apylinkėse. Mačui besibaigiant sulaukiame dar vienos vinies į Kelmės vartus, kuri išprovokuoja jau trečiąjį aistringiausiųjų Dzūkų Tankų išbėgimą ant vejos. Netrukus teisėjas skelbia rungtynių pabaigą ir dainaviečių pergalę visi kartu švenčiame tiesiog aikštėje. Pergalę pažymime ir… šventiniu fejerverku, kurį panaudojame, berods, pirmą kartą per savo istoriją. Visų veiduose – tik šypsenos, dar kartą garsiai padėkojame komandai ir palikdami stadioną – sugalvojame dar vieną atrakciją. Visi pasidarome bendrą nuotrauką prie būtent tų vartų, į kuriuos šiandien įskriejo trys dainaviečių įvarčiai. O kai kas nusprenžia paženklinti vartus ir kitaip…

rsz 13230729 1173125349366924 2115148604 o

rsz 13241576 1173125289366930 2098850273 o

Linksmybės tęsiasi ir toliau – surengiame dar vieną eiseną pro Kražantės krioklius, Liuteronų bažnyčią ir miegamuosius rajonus vėl pasiekdami tą patį Kelmės senamiestį. Vieni nusprendžia pasistiprinti ir paragauti vietinių kebabų, o kiti sugrįžta į barą, turintį itin šiuolaikišką pavadinimą – #YOLO. Mus labai draugiškai pasitinka jau matyta barmenė, kuri, kaip vėliau paaiškėja, po mėnesio nusprendusi emigruoti iš Lietuvos. Tačiau kol ji dar čia, nusprendžiame paragauti jos gaminamo greito maisto ir prie bokalo alaus aptariame šios dienos pergalę. Po geros valandos suprantame, jog vizitą į Kelmės dvarą teks atidėti kitam kartui ir, atsisveikinę su DT ultromis iš Vilniaus, pajudame namo.

rsz page

Kelionė atgal – kur kas ramesnė, skambant mega hitams vis daugiau asmenų nusprendžia pailsėti, visgi vienam jėgų užteko iki pat Alytaus… Tarpusavyje besidalinant vienos geriausių išvykų įspūdžiais ir nuotraukomis, pasiekiame Kauną, kurio degalinėje vėl sutinkame komandos autobusą. Dar kartą apsikeičiame abipusėmis padėkomis ir sulaukiame trenerio raginimo ruoštis artimiausioms namų rungtynėms. Į Alytų sugrįžtame jau temstant, vieni – atsisveikina iki kito mačo, o ištvermingiausieji – traukia žiūrėti Eurovizijos.

Drąsiai teigiame, jog, nors ir su keletą minusų, ši išvyka buvo viena iš geriausių per pastaruosius 5 sezonus. Ypač džiugu judėjime matyti naujus veidus, kurie verčia dar labiau tobulėti. Tapk viso to dalimi – prisijunk prie mūsų! Lauksime TAVĘS šeštadienį, Alytaus stadione, mače prieš lygos lyderį Kazlų Rūdos „Šilą”.

2016-05-15