Farai, „būlka“ ir pirmoji pergalė! Žalgiris B – Dainava

Nepraslūgus emocijoms po griausmingos sezono atidarymo išvykos, vykome į sostinę, kur dainaviečių laukė Žalgirio dublerių iššūkis.

Agitacija, „travinimai“ važiuoti į Vilnių prasidėjo dar nespėjus grįžti iš Gargždų, o netrukus paskelbiama registracija ir interneto platybėse. Įspūdingo aktyvumo nesulaukta, tad šįkart nuspręsta sostinę pasiekti automobiliais. O nuo čia ir prasideda visos linksmybės…

Matchday. Nekantriausieji išvykimo vietą pasiekia likus pusantros valandos iki išvažiavimo, tačiau prie vieno iš jų, begurkšnojančio lietuviško paveldo gėrimą, prisistato pareigūnai ir nusprendžia jį nubausti. Pilietis didelio pasipriešinimo nesukelia ir, norėdamas greičiau „susiforminti“ bei išvykti į Vilnių, nusprendžia vykti į komisariatą, esantį už ~100 metrų. Tačiau susigėdęs pareigūnas nesugeba tinkamai išjudėti iš aikštelės ir įvažiuoja į vieno iš mūsiškių legendinę „Audi 80“. Netolima ateitis parodė, kad „būlkai“ susidūrimas labai nepatiko… ACAB. Sulaukę vėluojančiųjų, pajudame sostinės link. Užsivedimas jaučiamas iš kiekvieno jau nuo pirmų minučių. Kelionė neužtrunka ir LFF stadioną pasiekiame likus pusvalandžiui iki mačo pradžios. Čia prisijungia dar dešimtis alytiškių, o galiausiai sulaukiame ir „būlkos“ ekipažo.

rsz acab

Svečių sektoriuje atsiduriame ir palaikymą pradedame prieš teisėjui paskelbiant mačo pradžią. Puikus visų užsivedimas leidžia galingai suskambinėti tuščiame stadione, tą patvirtina mačą per futbolo.tv žiūrintys namie likę alytiškiai. Prisijungus dar keliems Dzūkų Tankams, tribūnoje viso matyti 29 veidai. „Tūsinam“ be ilgesnių pauzių, kai 31-ąją minutę visas sektorius tiesiog paskęsta euforijoj po Cibo įvarčio! Švenčiame kartu su prie mūsų atbėgusia komanda ir toliau nemažinam apsukų. Sektorių kiek pritildo kėlinio pabaigoje rezultatą išlyginę šeimininkai. Rungtynių scenarijus jau matytas prieš savaitę Gargžduose, tačiau tikime komanda ir per daug neliūdime.

rsz 20160403 162034

rsz 22
Sauliaus Čirbos nuotr.

Po pertraukos sulaukiame vėluojančių ir antrajį kėlinį pradedame su tokiu pat puikiu užsivedimu. Nors dainaviečiai neišnaudoja gausybės progų, tačiau garsinis palaikymas – pavydėtinas. Kėliniui einant į pabaigą, jaučiame bręstantį įvartį ir jo sulaukiame! Dainaviečiai pralaužia žalgiriečių gynybą ir muša antrąjį įvartį. Tribūną apgaubia gausi dūmų užsklanda, per kurią kai kurie nepamato ir trečiojo Dainavos įvarčio, galutinai pribaigiančio vietos ekipą. Netrukus teisėjas fiksuoja pirmąją dainaviečių pergalę, o mes iš visos širdies dėkojame komandai. Spaudžiame žaidėjams rankas bei dar kartą visiems, esamtiems stadione, primename, kuri komandai nugalėjo!

rsz 13
Sauliaus Čirbos nuotr.
rsz 20160403 164105

rsz 12939477 1147771575235635 599950709 n

Pasiėmę tris taškus, su puikia nuotaika paliekame stadioną. Vieni nusprendžia pergalę simboliškai paminėti sostinės baruose, antri – traukia ieškoti skaniausių kebabų (deja, šįkart tenka nusivilti), likusieji – iškart patraukia namų link. Pusiau pasisotinę pajudame iš sostinės ir gvildendami šių dienų aktualias pasiekiame Alytų. Sulig miesto ženklu gauname žinią iš legendinės „bulkos“ ekipažo, jog Valkininkuose sugedo vienas iš automobilio rato stabdžių mechanizmų, reikšdamas, jog „bulka“ šiandien nebepajudės. Tad galutinę stotelę ji pasiekia jau būdama ant tralo, o likusius ekipažo dalyvius prigriebia pakeliui grįžtanti komanda.

2016-04-03