2016 metų sezono apibendrinimas

Po nykių Alytaus futbolui praėjusių metų, Dainavą šiame sezone, kaip ir įprasta, palaikėme 32 rungtynėse iš 32. Mažiausiai žmonių – tik 2 – nuvyko į nesėkmingai pasibaigusias varžybas Palangoje. Daugiausiai – antrose sezono rungtynėse į Vilnių. Tuomet pergalingoje kovoje dainaviečius palaikė 29 ištikimiausieji. Sezono metu buvo ir daug kitų smagių, nors ir ne tokių gausių kelionių. Viena iš jų – į Telšius, kai šiame linksmame miestelyje apsilankė 8 Dzūkų Tankai. Tiesa, šių pajėgų pilnai užteko puikiam palaikymui. Tik Telšiuose ir Palangoje Dainavą palaikė mažiau nei 10 ištikimiausiųjų.

Vaizdas namų rungtynėse taip pat buvo daug geresnis nei paskutiniaisiais metais. Keliose rungtynėse apsilankė arti 50 ištikimiausių Dzūkų Tankų ir tik vienose buvo mažiau nei 20.

Sezono metu įgyvendinome ir kelias choreografijas. Pirmose namų varžybose pagrindiniame miesto stadione paruošėme choreografiją, kuria norėjome parodyti, jog visi klube esantys nariai prisideda prie kuriamos istorijos. Jau sekančiose namų rungtynėse laukė čempionato lyderiai – šilo futbolininkai. Griausmingos išvykos į Kelmę metu buvo nuspręsta paruošti choreografiją, skirtą būsimų čempionų naikinimui. Deja, šilo iškirsti nepavyko, bet varžovas tapo dar labiau principinis. Sezonui persivertus į antrąją pusę sulaukėme ir keleto gėdingų rezultatų, todėl paruošėme užrašą, kuriuo komandos paprašėme sezoną užbaigti garbingai. Panašu, jog komanda prašymą išgirdo. Ačiū! Na, o sezoną pabaigėme paskleisdami žinią, jog DAINAVA visada turėjo, turi ir turės užnugarį, bet tai, turbūt, jau matėte. Paskutiniai „namų darbai“ buvo atlikti svetingajame Panevėžyje. Kadangi pirmą kartą DAINAVĄ palaikanti organizuota grupė į išvyką nuvyko 2001 metais, tai laikoma organizuoto DAINAVOS palaikymo pradžia. Ta proga simboliškai atšventėme gimtadienį – paruošėme penkis dvikočius bei užrašą 15 METŲ IŠTIKIMYBĖS.

Ačiū dainaviečiams, žaidusiems šio nelengvo sezono metu! Ačiū visiems, prisidėjusiems prie palaikymo šio sezono metu. Tikėkimės, kitas bus dar geresnis!