Namų mačas. Dainava – Šiauliai

Trečiadienio vakarą į tribūną susirenka ~100 veidų. Tribūnos užsivedimas rungtynių pradžioje pagirtinas šaunuoliai! Dainava kuria progą po progos, ir jau 14 minutę Arsenijus muša savo įvartį! Pirmo kėlinio pabaigoje teisėjo asistentas prideda 5 minutes, ko asmeniškai aš per savo gyvenimą nei karto nesu matęs, o per tą laiką dar ir abejotiną baudinį į mūsiškių vartus skiria, ir po pirmo kėlinio rezultas 1:1.

Antrasis kėlinys prasideda panašiai kaip pirmasis, Dainava turėjo begalę progų, tačiau Šiaulių vartininkas turbūt sužaidė geriausias rungtynes savo gyvenime. Rungtynių gale uždegame pirotechniką kas tribūną dar labiau užveda, tačiau komandai pergalės padovanot nepavyko.
P.S taip pat labai nustebino ir Argusas, šį kartą jie buvo lyg šilkiniai.